Hakkımızda

EGEBAY ZEYİNYAĞI işletmesi 2014-2015 yılları arasında kurulmuştur.İlk Şubesi DİDİM/AYDIN ilçesinde açılmış olup halen daha İZMİR ve AYDIN'da faaliyet göstermektedir.

Ana faaliyet Merkezi İzmir ili Bayındır ilçesi olup Bayındır-Tire  hattından elde ettiği ve ürettirdiği zeytinyağlarını Didim deposundan bütün Türkiyeye internet yoluyla pazarlamaktadır.İşletmemiz butik tarzına sahip olup fabrikasyon seri üretim bandına yönelik bir hizmet vermemektedir dolayısıyla OVA VE DAĞ KÖYLERİNDEN elde ettiği sınırlı miktarda ki ürünleri ÖZEL MÜŞTERİLERİNE  sunmaktadır.

Bazı doğal ürünlerimizin stokta olmama veya tükenmesinin sebebi doğal ürünlerin belirli mevsimsel üretim dönemine sahip olmasından dolayı sınırlı miktarda üretilmesi ve talebin bir hayli fazla olmasından kaynaklanmaktadır.Mevcut ticari hareketliliği stok miktarlarını arttırarak karşılamaktayız yinede müşterilerimizin yüklü veya toptan almak istediği ürünleri bizlere bildirmesi tedarik sürecinde aksama yaşanmasını engelleyecek ve arz edilen talep kaşılanacaktır.

EGEBAY ZEYTİNYAĞLARI yılın 12 ayı sizlere ZEYTİNYAĞI satışını gerçekleştirerek her ilden müşterilerine bu doğal lezzeti sunmakta ve değişik yörelerde yaşayan vatandaşların EGENİN BU ÖZEL ZEYTİNYAĞINI kullanma imkanı sunmaktadır.

DAĞ KÖYLERİNİN VE BEREKETLİ MENDERES OVASININ ZEYTİNYAĞLARINI tadtığınızda gerçekten farklı bir lezzetin sizlere sunulduğunu görmüş olacaksınız.

Görüş,Öneri ve İsteklerinizi sitede yer alan telefon numarasından veya eposta adreslerimize mesaj yoluyla iletebilirsiniz.Herkese Sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileriz.

EGEBAY ZEYTİNYAĞI

 

MERKEZ: BAYINDIR/İZMİR                                                                                         

ANA ŞUBE:DİDİM/AYDIN